Twarz kobiety o ciemnych oczach i włosach z pięknymi, zadbanymi brwiami i rzęsami

Stylizacja rzęs i brwi

Zadbane rzęsy i brwi nadają twarzy charakteru oraz podkreślają naturalne piękno spojrzenia. Oprawa oczu nabiera wyrazistości o każdej porze dnia i nocy bez konieczności nakładania makijażu. W Trichodermedica oferujemy szereg zabiegów, które w znaczący sposób udoskonalą urodę:

  • henna rzęs - przyciemnia oraz nabłyszcza włoski
  • henna brwi- podkreśla oprawę oczu oraz naturalny kształt brwi, pomaga zniwelować ubytki
  • stylizacja rzęs - nadaje spojrzeniu wyrazistości oraz optycznie powiększa oczy
  • stylizacja brwi - pozwala nadać im właściwy kolor, skorygować ich kształt oraz optycznie wymodelować twarz

STYLIZACJA RZĘS

Lifting rzęs

Lifting rzęs

Kompleksowy zabieg składający się z kilku etapów: liftingu, laminacji oraz botoxu. Polega na optycznym wydłużeniu, podkręceniu oraz uniesieniu rzęs. Zapewnia bardzo naturalny i zalotny efekt, bez obciążania rzęs. Odżywia, wzmacnia oraz chroni rzęsy przed wysuszeniem, utratą elastyczności oraz negatywnym oddziaływaniem kosmetyków. Efekt zabiegu utrzymuje się od 6 do 8 tygodni.

Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs

Stylizacja rzęs polega na doklejeniu syntetycznej rzęsy do naturalnej przy pomocy specjalnego kleju oraz pęset, które służą do precyzyjnego separowania każdej rzęsy oraz do aplikowania sztucznej. Metoda pozwala na uzyskanie efektu przedłużenia, zagęszczenia oraz podkręcenia rzęs na dłuższy czas, bez względu na porę roku czy dnia.

STYLIZACJA BRWI

Henna pudrowa brwi

Henna pudrowa brwi

Polega na zafarbowaniu skóry i brwi na pożądany kolor naturalnym preparatem opartym na składnikach roślinnych. Ma właściwości pielęgnacyjne, odżywia i nabłyszcza. Wypełnia ubytki oraz nadaje odpowiedni kształt brwiom dzięki wykonaniu geometrii za pomocą miarek i nici.

Laminacja brwi

Laminacja brwi

Laminacja brwi polega na trwałym ułożeniu włosków w odpowiedniej pozycji. Ma na celu zmianę kształtu oraz kierunku ich wzrostu. Zastosowane preparaty intensywnie regenerują, uzupełniają spoiwo między łuskami, zwiększając ich elastyczność oraz nadając im blask. Efekt zabiegu utrzymuje się od 4 do 6 tygodni.

Trychologia

Konsultacja trychologicznaZabieg stymulujący odrost włosówMezoterapia skóry głowyInfuzja tlenowa skóry głowyDr Cyj
© 2024 Arkadiusz Koziarz All rights reserved