Head SPA

Zabieg polega na głębokim oczyszczeniu skóry głowy z nadmiaru zrogowaciałego naskórka, nagromadzonych zanieczyszczeń oraz pozostałości preparatów pielęgnacyjnych lub stylizacyjnych oraz odżywieniu i odbudowie łodyg włosów.

Head SPA
Wróć do Trychologia

Zalacenia do zabiegu Head SPA

Zalecany jest w przypadku zanieczyszczonej skóry głowy, łojotoku, nadmiernego wypadania włosów przy równoczesnej suchości i łamliwości włosów. Rekomendowany jest również osobom, które nie mają problemów ze skórą głowy, w celach profilaktycznych, aby utrzymać odpowiednią równowagę mikrobiologiczną skóry głowy oraz zadbać o właściwą kondycję włosów.

Efektem zabiegu jest oczyszczona skóra, odblokowane ujścia mieszków włosowych, zmniejszony łojotok oraz nawilżone i zregenerowane włosy.

Etapy zabiegu oczyszczenia skóry głowy

 • aplikacja lotionu oczyszczającego
 • wykonanie peelingu trychologicznego
 • oczyszczenie skóry głowy za pomocą szamponu oczyszczającego
 • masaż skóry głowy
 • aplikacja serum oraz maski nawilżającej na włosy
 • sauna fryzjerska
 • infuzja tlenowa z ampułką oczyszczającą
 • darsonwalizacja skóry głowy
 • fototerapia LLLT

Peeling skóry głowy redukuje warstwę łojowo- rogową, odblokowuje ujścia mieszków włosowych, zwiększa ukrwienie skóry głowy, łagodzi świąd i podrażnienia, zmiękcza i stopniowo usuwa nadmiar łuski w przypadku ŁZS. Ponadto ułatwia wchłanianie składników aktywnych zawartych w preparatach trychologicznych.

Masaż skóry głowy poprawia ukrwienie, zwiększa odżywienie i dotlenienie mieszków włosowych, wspomaga wchłanianie składników aktywnych w głąb skóry oraz działa relaksująco.

Sauna fryzjerska służy do rozchylenia łusek włosa dzięki zastosowaniu pary wodnej i ciepła, wpływając na zwiększenie absorbcji składników odżywczych z serum lub maski. Wpływa to na natychmiastowe nawilżenie włosów oraz ich regenerację

Infuzja tlenowa polega na wprowadzeniu do skóry składników aktywnych ampułki z wykorzystaniem sprzężonego tlenu, który dotlenia, zwiększa krążenie, wycisza pracę gruczołów łojowych oraz zmniejsza ilość bakterii.

Darsonwalizacja zwiększa ukrwienie oraz wspomaga efektywniejsze wchłanianie składników aktywnych z preparatów. Podczas kontaktu peloty ze skórą wytwarzany jest ozon, który ma silne właściwości antybakteryjne.

Fototerapia LLLT (ang. Low Level Laser Therapy) polega na wytwarzaniu niskoenergetycznego światła czerwonego, które jest skoncentrowane i dociera bezpośrednio do mieszków włosowych, działając na zasadzie biostymulacji. Podwyższa się poziom energii komórkowej dzięki zwiększonej produkcji ATP. Wzrost syntezy białek wpływa na poprawę przepuszczalności komórek, przyspieszając transport substancji odżywczych i tlenu do komórek. Poprawa krążenia skórnego zwiększa dotlenienie mieszków włosowych. Ponadto stymuluje proliferację komórek u podstawy mieszka włosowego.

Wskazania:

 • nadmierne wypadanie włosów
 • sucha i wrażliwa skóra głowy
 • suche i zniszczone włosy

Czas trwania zabiegu: 80 minut Zalecana seria: 4-6 zabiegów w częstotliwości 7-10 dni

');background-repeat:repeat;-webkit-background-size:50%;background-size:50%;} ');background-repeat:repeat;-webkit-background-size:50%;background-size:50%;}

Skontaktuj się z nami!

Umów się na wizytę w dogodnej dla Ciebie porze!

REZERWUJ WIZYTĘlubZADZWOŃ 780 760 730

Zabieg pomocny dla problemów:

Nadmierne wypadanie włosów

Nadmierne wypadanie włosów

Utrata więcej niż 100-150 włosów dziennie świadczy o nadmiernym wypadaniu włosów. To pierwszy objaw, że w organizmie dzieje się coś niepokojącego. Przyczyny wypadania włosów mogą mieć różne podłoża, zarówno zewnątrz jak i wewnątrzpochodne.

Sucha i wrażliwa skóra głowy

Sucha i wrażliwa skóra głowy

Skóra głowy narażona jest na wiele różnych czynników powodujących jej nadmierną suchość oraz zwiększoną wrażliwość.

Suche i zniszczone włosy

Suche i zniszczone włosy

Suche i zniszczone włosy to efekt niewłaściwej pielęgnacji domowej oraz nieumiejętnie przeprowadzonych zabiegów fryzjerskich.

Trychologia

Konsultacja trychologicznaZabieg stymulujący odrost włosówMezoterapia skóry głowyInfuzja tlenowa skóry głowyDr Cyj
© 2024 Arkadiusz Koziarz All rights reserved